Prof. Dr. Osman Tiryakioglu Doruk Nilüfer de

Prof. Dr. Osman Tiryakioglu Doruk Nilüfer de

Tarih 13 Temmuz 2023, 23:33 Editör

Ünlülerin doktoru olarak da tanınan Prof. Dr. Osman Tiryakioğlu, Bursa Özel Doruk Nilüfer Hastanesinde hasta kabulune başladi.

Ünlülerin doktoru olarak da tanýnan Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Bursa'nýn en gözde saðlýk merkezlerinden biri olan Özel Doruk Nilüfer Hastanesi'nde hasta kabulüne baþladý. Altýnova da oturan Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu yaptýðý önemli ameliyatlar ve baþarýlý tedavi süreçleri ile Yalova'nýn da gururu oldu. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Týp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlýk eðitimini Bursa Yüksek Ýhtisas Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi'nde tamamladý. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, koroner bypass cerrahisi, kapak onarým ve replasmanlarý, endovasküler giriþimler, kapalý damar ameliyatlarý, evar, tevar, varis tedavisi üzerinde yoðun çalýþmalarda bulundu. Prof. Dr. Osman Tiryakioðlu, Nilüfer Doruk Bursa Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi biriminde hizmet vermektedir. Araþtýrma Alanlarý: Koroner Bypass Cerrahisi, Kapak onarým ve replasmanlarý, Endovasküler giriþimler, Kapalý damar ameliyatlarý, Evar, Tevar, Varis Tedavisi.

Bu haber 140 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABERLER

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN Yalova Magazin olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılını buyuk bir coşkuyla kutluyoruz.

Vali Hülya KAYA dan Sayfamıza Özel

Vali Hülya KAYA dan Sayfamıza Özel Yalova Valisi Hülya Kaya, Yalova Magazin Yayın Editörü Vedat Yılmaz'a özel poz verdi.

YALOVA MAGAZİN / Vedat YILMAZ